Dom przy Pasterczyka 64,72 m2 Rzeszów

dom9-pasterczyka
400.000,00 
W magazynie
+
Dom przy Pasterczyka 64,72 m2 Rzeszów

Dom przy Pasterczyka to nowe kameralne osiedle nie dużych domów jednorodzinnych. Zespół dwunastu wolnostojących parterowych domów położony jest we wschodniej części Rzeszowa, w odległości kilkunastu minut od centrum. Do nie wątpliwych zalet należy lokalizacja, tuż przy lesie, z własnym strumykiem i działką na której można urządzać rodzinne biesiady przy ognisku i grillu.

Jest to propozycja skierowana dla osób i rodzin, które pragną zamieszkać we własnych domu z terenem zielonym za cenę mieszkania w bloku.

Idąc z duchem czasu i dbałością o środowisko zapotrzebowanie na wodę użytkowa i energie cieplna zapewniają nowoczesne podgrzewacze i elektryczne ogrzewanie podłogowe, dające wysoki komfort używania, sterowanie temperatura w każdym pomieszczeniu oddzielnie bez względu na porę roku czy warunki na zewnątrz. Rozwiązanie eliminuje potrzebę konserwacji i niebezpieczeństwa związane z eksploatacja urządzeń gazowych a jego nowoczesność obniża koszty użytkowania podobne do tych z instalacja zasilana gazem. Dodatkowym atutem jest możliwość instalacji paneli fotowoltaicznych, które znacząco obniżają koszty użytkowania.


Informacje na temat realizacji inwestycji:

  • rozpoczęcie –wrzesień 2021 r.
  • zakończenie – styczeń 2022 r.

 Przeniesienie własności przewidywane na II kwartał 2022r.

Dodatkowe opłaty: opłata przyłączeniowa za wykonanie przyłącza wody wraz z licznikiem oraz kanalizacji sanitarnej – 6 500 zł netto, opłata przyłączeniowa za prąd 1 568 zł netto

Dom przy Pasterczyka 64,72 m2 Rzeszów
Deweloper
DEWELOPER APKLAN
Dostępność
WOLNE
Ilość pokoi
3
Inwestycja
Dom przy Pasterczyka
Metry nad ziemią
64,72
Rynek
Pierwotny
Stan wykończenia
Stan deweloperski
Znajdź podobne :

bs.jpg?1629894446926

Może zainteresuje Cię również
  • Ogłoszenia z Rynku Wtórnego