Lokal handlowo-usługowy 35,85 m2 na parterze - Osiedle Wieniawskiego - Rzeszów
OSIEDLE WIENIAWSKIEGO - LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY A2-M08 - 35,85 m2
Nowy 3 etap rozbudowy Osiedla Wieniawskiego to zespół dwóch nowoczesnych budynków 8 kondygnacyjnych. Aktualnie w sprzedaży budynek A1(44 mieszkania) i A2(108 mieszkań). Planowane 157 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 30 miejsc zewnętrznych.
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o symbolu A2-M08 o powierzchni 35,85 m2. Położony na parterze 8-kondygnacyjnego budynku A2 w kompleksie 2 budynków handlowo-usługowo-mieszkalnych przy ulicy Wieniawskiego 55 w Rzeszowie. Planowane zakończenie budowy - III/IV kwartał 2022r.
Lokal nowy z wylewkami i doprowadzonymi mediami do wykończenia przez przyszłego Najemcę.
Istniejący dojazd do budynku, drogą miejską nawierzchni asfaltowej od ulicy Wieniawskiego, a następnie dojazd drogą wewnętrzną. Planowana jest rozbudowa drogi miejskiej w stronę Chmielnika.
Cena najmu 70zł za 1m2, tj. 2509,50zł netto miesięcznie.